O nas

Informacje o firmie

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Swoją działalność firma ELSUR rozpoczęła w 1991 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w serwisach i utrzymaniu ruchu w zakresie mechanicznym, a nasz stały rozwój i zdobywane w kolejnych latach doświadczenia pozwoliły na rozszerzenie zakresu świadczonych przez nas usług.

Prowadzimy montaże maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonawstwo konstrukcji stalowych oraz sieci i instalacji sanitarnych i technologicznych. Wykonujemy instalacje dla mediów agresywnych chemicznie z tworzyw termoplastycznych (z PE, PP, PVDF i innych), z żywic wzmacnianych włóknem szklanym (TWS) oraz stali wysokostopowych. Nasze wieloletnie doświadczenia i umiejętności, wykształcona i doświadczona kadra, jak też posiadane wyposażenie oraz zaplecze techniczne i produkcyjne stanowią gwarancję profesjonalnej, terminowej i zgodnej z wymaganiami klienta realizacji zadań.
Z początkiem 2003 r. utworzyliśmy brygadę robót elektrycznych, co pozwoliło nam poszerzyć ofertę o wykonawstwo robót elektrycznych. Zrealizowane od tego czasu z powodzeniem zadania potwierdzają nasz potencjał w tym zakresie.

Od lat realizujemy z powodzeniem roboty budowlane i chemoodporne na rzecz Oddziałów i Spółek KGHM Polska Miedź S.A. W 2004 roku na terenie HM „Głogów” utworzyliśmy Grupę Robót Budowlanych, w której skład weszli pracownicy z dużym doświadczeniem w zakresie wykonawstwa prac chemoodpornych.